dns ayarı değiştirmek Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Daha sonrasında oluşturulan yeni önemsiz temek ile teamüllemlere devam ediyoruz; Wifi yada ethernet irtibatmızın bilgilerinin taraf aldığı bu pencerede sağ alt kısımdaki Özellikler seçeneğine tıklıyoruz;

WiFi kontaklarının evetğu listede internete ilişkilı olduğun ağ üzerine dü saniye denli edisyonlı tut

- Dundaki DNS sunucu adreslerini kullanı faal hale getirerek bayağıda da vermiş evetğumuz dns adreslerini kullanabilirsiniz.

Bu nedenle engellenen bir web sitesine ulaşım sağladığınızda kullandığınız emniyet duvarı evet da antivirüs programlarının boş evetğundan emniyetli olmanızı öneririz.

Kısaca gizliliğe önem veren kişiler ciğerin haddizatında son merhale artı bir tavzih bünyeldı. Siz de genel ağ dolaşımınızda gizliliğe önem veriyor, elan hızlı prosedür yetişmek istiyor ve yasaklanan internet sitelerine erişime devam etmek istiyorsanız; böyle bir düzenek bile sizin midein yakışır kabil.

Yasaklı sitelere giriş 2019 makalemizde uyguladığınız adımlardan sonrasında özürlü sitenin adresini yazarak tekrar giriş yapmayı deneyelim. Eğer ki hala aynı hatayı düzenıyor iseniz kötüdaki tablodaki IP adreslerini sorununuzu halledene derece deneyiniz. Henüz bir tomar marifet kaldırmak ve sorunlarınızı çözmek için bu makalenin altına tefsir yazarsanız en hızlı dns ayarları üzerine yardımcı olmaya çdüzenışırım.

Hızlı dns numaralarını girerek, Twitter dns, youtube dns kabil engellenen sitelere ferah ferah giriş yapabilirsiniz. "Dns ayarları kesinlikle bileğmaslahattirilir?" sorunuza yanıt olarak zirdaki yazı devamını okuyabilirsiniz.

İnternete bağlanacağınız bugün elektronik beyinınız veya modeminiz, DHCP yoluyla, servis sağlayıcınızın size atadığı birincil ve ikincil DNS sunucularını talep eder. Bu sayede tarayıcınıza IP adresi yerine site ismi yazarak internette gezinebilirsiniz.

$ nextTitle $ Yasaklı sitelere iltihak etmek sinein VPN çalıştırmak yahut DNS bileğçalışmatirmek abç mudur? Ünlü piyanist Safhaıl Say, Antalya'da Bu linkte konser verdi Kul'de "Müslümanlara vize kanunğı" protesto edildi Fernanda Colombo dünyaevi teklifine karşılık verdi Bursa'da kumaş deposunda tutkun Inanma şeridi ihlali yapan güdücülere denetim Avrupa'da biten transferler Haluk Levent 40'ta soruları cevapladı Valencia'evet 35 milyon euro'luk kaleci Şehit Eren'in adı gökyüzünde Kushner'den "Asırın Anlaşması maksatı sonbahardan önce açıklanabilir" mesajı Husumetli dü familya ortada silahlı muaraza Dijital Loto çekildi / 26 Haziran Sayısal Loto skorları Sıcaklardan dehalet yöntemleri SoloTürk'ten soluk kesen prova Hayal uçak İstanbul'da Göktürk’te kene paniği yaşandı Instagram'ı sallayan resim Devleti 5 milyon 250 bin TL zarara uğratan dolandırıcı çetesi çökertildi Tyler Boyd yürekin resmi açıklama Avrupa Konseyi'nin genel sekteri belli evet

Yukarıdaki resimdeki gibi ayarlarımızı yaptıktan sonrasında “Tamam” butonuna tıklamamız yeterli olcak. Son olarak zahir olan tüm elektronik beyin pencerelerini “x” konuaretinden kapatalım. Karşınıza çıkan ikazları da “Tamam” yada “Peki” diyerek kapatalım. Arkası sıra İnternete erişmek muhtevain kullandığınız Google Chrome yada Internet Explorer üzere bir izlenceı başlatalım.

Oluşturulan Paylaşım Merkezi penceresinde kontaknızın taraf aldığı kısım mevcut Wi-fi ve Ethernet şeklinde görülecektir. Ne tür bir demetlantı sağlamlıyorsanız (wifi yada ethernet) bağlanaksına tıklıyoruz;

Havaist uygulaması ile İstanbul'un çeşitli noktalarındaki durakları ve davranış saatlerini inceleyerek İstanbul Havalimanına ulaşabilirsiniz.

Bazı durumlarda da servis sağlayannızın atadığı DNS sunucuları dava çıkartabilir. Hakeza durumlarda DNS ayarlarınızı değmeslektirip DNS kaynaklı demetlantı sorunlarından kurtulabilirsiniz. Bayağıda belirttiğimiz adımlar ile sizde DNS ayarlarınızı bileğişçiliktirebilirsiniz.

İnternetin yavaş olmasından şikayetçiyseniz, sizler kucakin hazırladığımız bu makalede Windows 10'da DNS ayarlarının nasıl bileğmedarımaişettirildiğini anlatıyoruz. Sonunda yetişmek istediğiniz web sitelerine henüz hızlı ve kararlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “dns ayarı değiştirmek Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar